0.00 грн.
Зробити замовленняу той же день при замовленні до 14:00
підтримка клієнтів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Посібник з правил побудови успішного стартапу в Україні
ТЕМАТИКА КНИЖКИ «СТАРТАП-КУХНЯ»
Бізнес, підприємництво, менеджмент, нонфікшн, ІТ-бізнес.
ПРО КНИЖКУ САШІ РЕМІННОГО
Як валідувати свою ідею? Де юридично оформити стартап? Що прописати у договорі з співзасновниками? Коли залучити першого найманого працівника? Яку зарплату виплачувати собі? Як залучити кошти від того омріяного інвестора?
Ця книжка — написаний людською мовою посібник про те, як створити технологічний стартап саме в Україні, в наших повсякденних реаліях. Це особиста історія автора, де всі прийоми та приклади оживають. Це коментарі від інших засновників стартапів про їхній досвід. Автор має на меті також поділитись з вами тим, про що не часто пишуть у книгах. Про особисту мотивацію. Про внутрішні переживання. Про конфлікти між колегами. Про те, що ви могли би почути за чашкою запашного чаю у відвертій розмові на його кухні — Стартап-кухні.
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ «СТАРТАП-КУХНЯ»
Книжка стане незамінним помічником для тих, хто лише починає власну справу, а також для всіх підприємців і бізнесменів, які прагнуть посилити свою справу й реалізувати амбіції.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА САШІ РЕМІННОГО
У книжці описані найкращі практики побудови стартапів, які автор для себе відкривав роками і які підсумував тут, щоб ви могли ними скористатися на своєму шляху значно швидше.
КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ
- «Створюємо бізнес-модель», Александер Остервальдер, Ів Піньє, «Наш Формат», 2017-2023 роки
- «Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти», Александер Остервальдер, Ів Піньє, Ґреґ Бернарда, Тріш Пападакос, «Наш Формат», 2018-2023 роки
ПРО АВТОРА
Саша Ремінний — кандидат технічних наук, у минулому програміст, консультант, і зрештою — засновник успішного стартапу StepShot. Після продажу своєї компанії завжди був захоплений ідеєю поширення стартап досвіду задля навчання нового покоління технологічних підприємців. Тому, віднедавна — викладач з ІТ підприємництва Львівської політехніки, автор однойменного подкасту Стартап-кухня, ментор та радник у сфері B2B SaaS проєктів.
ЦИТАТИ З КНИЖКИ «СТАРТАП-КУХНЯ»
Проблеми заснування стартапуДилема потенційного засновника в Україні — тривіальна. Або дуже відкладена в часі вигода від заснування стартапу (так званий екзит), або ж щомісячна СМС-ка від банку завдяки роботі на аутсорсингову компанію. Ба більше, кумсват-брат уже працюють в ІТ, і то є найзаповітнішим для багатьох. Індустрія дає змогу нарешті стати представником примарного для України середнього класу. Найсумніше в цій ситуації — ефект пригнічення власних амбіцій. Заради матеріальної вигоди багато хто продає душу. І як наслідок, швидко вигорає.
Перше враженняПостарайтеся, щоб ваш продукт мав незабутній для користувача вау-ефект, тобто запам’ятався йому після першого ж запуску. Користувач, який хоча б раз пробував створити покрокову інструкцію за допомогою скріншотів, добре знає мороку із захопленням окремих фрагментів екрана, а потім додаванням підписів і стрілок. Завдання марудне і рутинне. StepShot після першого ж запуску демонстрував, що бере все на себе. Це була основна функція продукту. Тож, оскільки наше завдання як розробників полягало в тому, щоб користувач якомога швидше відчув полегшення, кнопка «почати запис скріншотів» була однією з перших і найбільш видимих в інтерфейсі продукту.
Відгуків про цей товар ще не було.